ZAPRASZAMY NA MSZE ŚWIĘTE "KOLĘDOWE"

Najdrożsi Parafianie, w czasie pandemii, nie będzie możliwa do zrealizowania wizyta duszpasterska zwana "kolędą", która tradycyjnie odbywa się na początku roku. Aby Boże błogosławieństwo mogło nadal królować w Waszych rodzinach i domach, pragniemy Wam zaproponować nieco inną formę "duszpasterskiego spotkania". Zapraszamy Was do naszej świątyni, na Mszę Świętą w intencji o błogosławieństwo dla Waszych rodzin i domów. Poniżej terminy Mszy Świętych dla rodzin z poszczególnych ulic.

Dar błogosławieństwa jest cenną łaską z Niebios, wpisaną w nasze zakonne oraz kapłańskie posługiwanie. Nie mogąc się z wami spotkać w Waszych domach i mieszkaniach, zapraszamy do spotkania oraz wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej. Po Eucharystii będziemy Wam wręczać specjalnie przygotowane na tę okazję, buteleczki z wodą święconą. Gdy powrócicie do domu, umocnieni łaskami płynącymi z Przenajświętszej Ofiary, w ramach rodzinnej modlitwy, poświęcicie swoje mieszkanie oraz poprosicie, by dobry Bóg, Matka Najświętsza, święty Józef i wszyscy nasi patronowie, wzięli w opiekę Was i Wasze rodziny.

Najdrożsi, z wiarą i wielkodusznym sercem odpowiedzcie na to nasze zaproszenie, stwórzmy wspólnotę rozmodlonych serc. Zapraszamy, przyjdźcie na Mszę Świętą w wyznaczonym dla Was dniu, abyśmy wspólnie razem, z bliskimi oraz sąsiadami, pokornie poprosili dobrego Boga o błogosławieństwo na Nowy Rok Pański 2021. Poniżej terminy Mszy Świętych tzw. „kolędowych”. Wszystkie Msze Święte będą odprawiane w wyznaczonym terminie o godz. 18:00. Dziękujemy za Waszą obecność, modlitwę i wsparcie materialne naszej szacownej świątynii oraz Parafii. Dziękujemy także za ofiary złożone do puszek na potrzeby wspólnoty ministrantów i lektorów.

DZIEŃ

MSZA ŚWIĘTA - 18:00 / ZAPRASZAMY RODZINY Z ULIC

04 stycznia

ul. Grunwaldzka