loading...

MĘSKI RÓŻANIEC

Zamknij wpis

W pierwsze soboty miesiąca mężczyźni z Goleniowa i okolic spotykają się na wspólnej modlitwie. O godz. 7:00 rano Msza Święta, po Mszy idziemy ulicami Goleniowa, wspólnie odmawiając różaniec, modląc się za nasze rodziny i naszą Ojczyznę.

W pierwsze wtorki miesiąca w kościele św. Katarzyny przeżywamy tzw. MĘSKI WTOREK. O godz. 17:30 Nab. ku czci św. Józefa, patrona mężczyzn, o godz. 18:00 Msza Święta, po Mszy konferencja dla mężczyzn i wspólna adoracja Najśw. Sakramentu.

MĘSKI RÓŻANIEC GOLENIÓW w 2022 roku: 1 STYCZNIA, 5 LUTEGO, 5 MARCA, 2 KWIETNIA, 7 MAJA, 4 CZERWCA, 2 LIPCA, 6 SIERPNIA, 3 WRZEŚNIA, 1 PAŹDZIERNIKA, 5 LISTOPADA, 3 GRUDNIA.

Zapraszamy...


 • ZMIANA TAJEMNIC / ROK 2022

  Przez cały miesiąc, codziennie, odmawiamy i rozważamy wyznaczoną (na dany miesiąc) tajemnicę różańca świętego (jedna dziesiątka: Ojcze nas, 10 x Zdrowaś Maryjo).

  W tabelce podajemy tajemnice na dany miesiąc dla każdego członka Męskiego Plutonu Różańca.

  Ten, który ma 1 tajemnicę radosną w danym miesiącu rozpoczyna cały różaniec: Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu + dziesiątka różańca

  Po każdej odmówionej dziesiątce różańca odmawiamy: Pod Twoją Obronę…

  Głowna intencja każdego dnia: By Bóg budził serca mężczyzn do życia pełnią łaski.

  Każdy dzień tygodnia to również inna intencja szczególna, w której powierzamy: PONIEDZIAŁEK - naszą parafię, wszystkie męskie grupy i wspólnoty w naszej parafii WTOREK - naszą Ojczyznę i sprawujących władzę ŚRODA - wszystkie rodziny CZWARTEK - kapłanów, osoby konsekrowane, prosimy o nowe powołania PIĄTEK - wszystkich cierpiących, najsłabszych, nienarodzone dzieci, ofiary wojny, prześladowanych chrześcijan, więźniów, niewierzących, SOBOTA - wszystkie kobiety NIEDZIELA - papieża i cały Kościół. 

  Poniżej tabelka na poszczególne miesiące roku 2022 z przypisanymi tajemnicami - dla Was panowie (kliknij w tytuł posta)

  04 grudnia 2021r. 327