MĘSKA WSPÓLNOTA ŚW. JÓZEFA

Wspólnota, którą tworzą mężczyźni, pod czujnym okiem św. Józefa. Pogłębiamy swoje życie duchowe, uświęcamy męską tożsamość, walczymy o zbawienie swoje i swoich bliskich. Spotykamy się w każdy wtorek: 17:20 - różaniec odmawiany przez mężczyzn, 17:45 - nabożeństwo do św. Józefa, 18:00 - Msza Święta. W pierwszy wtorek miesiąca: po Mszy konferenncja dla mężczyzn + adoracja.

• MĘSKI RÓŻANIEC

Już 3 października 2020 r. w pierwszą sobotę miesiąca, w Goleniowie odbędzie się historyczny, bo pierwszy raz, w naszym mieście - MĘSKI RÓŻANIEC. Tym samym dołączymy do kilkunastu tysięcy poilskich mężczyzn w kraju i za granicą, ktrzy w pierwsze soboty miesiąca wspólnnie odmawiają różaniec, idąc ulicami swoich miast. O godz. 7:00 Msza Święta w Kościele św. Katarzyny, po Mszy (ok. 7:45) wyruszymy w kierunku Kościoła św. Jerzego, odmawiając różanniec w intencji naszych rodzin, miasta i naszej Ojczyzny. Będzie to także nasza osobista, wynagradzająca Niepokalanemu sercu Maryi - męska modlitwa, wynagradzająca za grzechy mnasze, naszych bliskich, za grzechy naszych rodaków. Poniżej trasa przemarszu i szczegóły wydarzenia.

15 września 2020r. 5190