APOSTOLSTWO DOBREJ ŚMIERCI

Apostolstwo Dobrej Śmierci jest zrzeszeniem modlitewnym, które przypomina o pilnej konieczności dobrego przygotowania się do ostatecznego spotkania z Bogiem. Wstępujący do Stowarzyszenia, poprzez swoje modlitwy i ofiary, pragną wyjednać dla wiernych katolików wytrwanie w łasce uświęcającej, dla obojętnych religijnie i dla grzeszników łaskę nawrócenia, oraz dla wszystkich dobrą i świętą śmierć.

Realizując powyższe cele, należący do Stowarzyszenia kierują często swe myśli ku wieczności, starają się wystrzegać grzechu by wzrastać w dobru, by w ten sposób być gotowym na śmierć w każdej chwili życia.

ZELATORKA A.D.Ś w parafii św. Katarzyny - p. Bożena Zaremba

• 2020/2021 MSZE ŚWIĘTE W INTENCJACH APOSTOLSTWA DOBREJ ŚMIERCI

Poniżej daty Mszy Świętych w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz w intencjach omadlanych przez wspólnotę A.D.Ś.

ponad tydzień temu, 2020-10-13 10
  • PATRONI DOBREJ ŚMIERCI I DUSZ CZYŚĆCOWYCH

Poznajcie mniej lub bardziej znanych patronów dobrej śmierci i orędowników modlitwy za dusze czyśćcowe wraz z konkretnymi datami ich wspomnień liturgicznych.

ponad tydzień temu, 2020-10-13 20