DUSZPASTERSTWO DZIECI

W ramach Duszpasterstwa Dzieci u św. Katarzyny istnieje schola, koło misyjne dzieci oraz wspólota modlitwy różańcowej. Zapraszamy na Mszę Świętą dla dzieci w iedzielę o godz. 12:00.

• SCHOLA DZIECIĘCA - PERŁY ŚWIĘTEJ KATARZYNY

Od kilku lat w naszej parafii istnieje i działa schola dziecięca pod opieką s.Moniki, która swoim śpiewem uświetnia niedzielną Eucharystię z udziałem dzieci. Schola dziecięca rozwija się i czeka na każdego, kto  lubi śpiewać, jest ciekawy jak to wszystko działa i chciałby spróbować swoich sił przy mikrofonie. Wszystkich chętnych, zainteresowanych, ciekawych zapraszamy do nas.

26 czerwca 2017r. 3328
  • KOŁO MISYJNE DZIECI

W październiku zeszłego roku zostało założone przy Szkole Podstawowej  Nr 2 w Goleniowie i do dziś jest prowadzone  Koło Misyjno-Ewangelizacyjne z elementami j. portugalskiego (wariant brazylijski). Odpowiedzialną jest s.Monika Hoffmann MChR. Spotykamy się raz w 2 razy w tygodniu; mamy Grupę Młodszą (kl.III-IV) i Starszą (V-VII) - realizując program formacyjny przygotowywany przez Sekretariat Krajowy Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.

26 czerwca 2017r. 3881
  • MODLITWA RÓŻAŃCOWA DZIECI

Błogosławiony Jan Paweł II mówił, że różaniec to jego ulubiona modlitwa. Tej modlitwy nauczył się od rodziców w Wadowicach. Mówił: "Jeśli Różaniec zostanie dobrze przedstawiony, to jestem pewien, że sami młodzi będą w stanie raz jeszcze zaskoczyć dorosłych, przyjmując tę modlitwę i odmawiając ją z entuzjazmem typowym dla ich wieku". W nnaszej parafii istnieje wspólnota dzieci, które modlą sie na różańcu, w wielu ważnych intencjach.

26 czerwca 2017r. 2763