Przejdź na dół strony

Aktualności parafii

4 kwietnia (2020)

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Palmowa czyli MĘKI PAŃSKIEJ

Dzisiejsza Niedziela Palmowa wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia. Tak jak Pan Jezus wszedł do Jerozolimy, tak przychodzi dziś do każdego z nas. W tym wyjątkowym czasie epidemii, błogosławieństwo palm będzie przed kościołem. Osoby, które przyjdą, aby poświęcić palmy, prosimy, by je podpisać i położyć przed figurą Matki Bożej na placu przy kościele. Będą one poświęcane co godzinę : 7:00; 8:00; 9:00 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00 i 17:00 i 18:00. Palmy można przynieść i odebrać w dowolnym czasie. Plac jest monitorowany.

31 marca (2020)

Poświęcenie pokarmów wielkanocnych.

W  Wielką Sobotę chcieliśmy poświęcić pokarmy przywiezione w naszych samochodach. Niestety ograniczenia zgromadzeń, /Ustawa - Prawo o zgromadzeniach nie wyłącza możliwości poruszania się samochodami w trakcie zgromadzenia/ nie pozwalają na organizacje tego poświęcenia w takiej formie. Dlatego proponujemy modliwe przy śniadanaiu wielkanocnym. Oto propozycja na wielkanocny poranek przy stole:

Przejdź na góre strony