Przejdź na dół strony

Aktualności parafii

15 września (2019)

Ogłoszenia DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 15 września 2019

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Został on ustanowiony jako wyraz troski o dobro młodzieży i dzieci, a także, aby zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. Podejmując tę inicjatywę, trwajmy na osobistej i wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny.

7 września (2019)

Ogłoszenia - DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 8 września 2019

Nabożeństwa fatimskie odprawiane od maja w naszej parafii są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie i słowa w Fatimie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie w piątek o godz. 19:00 i na msze św. na godz. 20;00, a po niej na procesję fatimską ze świecami. Przypominamy, w piątek 13 września nie będzie mszy św. o godz. 18:00.

18 sierpnia (2019)

Ogłoszenia - DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 18 sierpnia 2019

Przesłanie liturgii Słowa uświadamia nam, że wierność Bogu może często stać w opozycji do świata. Bycie konsekwentnym w wierze i obrona wartości chrześcijańskich napotykają opór. Jednocześnie, jak przypomina nam fragment z Księgi Jeremiasza, nasze życie jest w ręku Boga, który troszczy się o swoje wierne sługi. Z nową odwagą trwajmy przy Ewangelii i Kościele.

10 sierpnia (2019)

Ogłoszenia DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 11 sierpnia 2019

Gotowość na przyjście Pana, o której mówi dzisiejsza Ewangelia, nie może napawać nas lękiem i niepokojem. Najlepszym jej znakiem jest pełne entuzjazmu zaangażowania w życie Kościoła oraz stan łaski uświęcającej. Wykorzystajmy czas wakacyjnego odpoczynku także na budowanie głębokiej więzi z Chrystusem i Jego Kościołem.

Przejdź na góre strony