loading...

WAKACYJNE SPOTKANIA DLA DZIECI

Zamknij wpis

W dniach 28 czerwca – 2 lipca, odbywały się w naszej parafii WAKACYJNE SPOTKANIA DLA DZIECI, które przez cały rok uczestniczyły w sobotnich spotkaniach misyjno-biblijnej grupy "Ziarenko". Zajęcia przygotowały Siostry Misjonarki Chrystusa Króla: s. Joanna i s. Maja.

Oprócz integracji, zabawy, modlitwy i śpiewu, dzieci poznały przypowieści Pana Jezusa, wykonując zadania plastyczne, by lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane przypowieści. Dzieciom najbardziej spodobała się historia o zagubionej owieczce i domu na skale. Z wszystkich wykonanych zadań ostatniego dnia każdy z uczestników wykonał "książkę ", którą mógł zabrać do domu. Zaglądając do niej przypomni sobie omawiane treści, a także będzie mógł stać się małym apostołem, opowiadając innym o tym, czego się nauczył. 

Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas, rodzicom za pyszne naleśniki i wszelką pomoc, księdzu Proboszczowi za wsparcie materialne oraz nade wszystko naszym ukochanym siostrom Misjonarkom, za ich kreatywność, pomysłowość i włożone serce w przygotowanie oraz przebieg spotkań.