ŚWIĘTO KARTY RUCHU DUCHOWOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ ÈQUIPES NOTRE-DAME

W niedzielę (4 grudnia) w Sanktuarium N.S.P.J. w Szczecinie odbyło się tzw. ŚWIĘTO KARTY wspólnoty Ruchu Duchowości Małżeńskiej Èquipes Notre-Dame. W wydarzeniu wzięły udział pary z naszej goleniowskiej wspólnoty ruchu END.

Po Mszy Świętej, sprawowanej przez ks. Marcina Stefanika SChr, w szeregi Ruchu wstąpiły kolejne małżeństwa, które pragną kroczyć drogą wskazaną przez naszego założyciela – Sługę Bożego ojca Henri Caffarela, zbliżając się do siebie i do Boga. Z dumą informujemy też, że małżonkowie Piotr i Natalia z naszej goleniowskiej wspólnoty, zostali mianowani „parą łącznikową”.

Dziękujemy małżeństwom zaangażowanym w organizację spotkania – najmłodszej ekipie Szczecin 2 oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Szczególne podziękowania należą się ks. Włodzimierzowi Maruszewskiemu SChr, który tak ujmująco mówił nam o END na Białorusi i swoim zaangażowaniu w pracę z tymi małżeństwami.