Rekolekcje jesienne - Jak odnaleźć Boga dziś - 6-8 października -

W dniach 6-8 października (od niedzieli do wtorku) przeżywać będziemy jesienne rekolekcje pt. Jak odnaleźć Boga dziś.

Rekolekcje będą przygotowaniem do misji ewangelizacyjnych, które będziemy przeżywać w Wielkim Poście. Rekolekcje poprowadzi ks. Przemysław Sawa, założyciel i pasterz Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody, wykładowca teologii na Uniwersytecie Śląskim oraz mianowany przez papieża Franciszka misjonarz miłosierdzia. Oprócz mszy świętych z homilią będzie również czas modlitwy o uzdrowienie podczas adoracji w poniedziałek wieczorem. Ks. Przemysław ukaże również propozycję osobistego przygotowania do misji. Zapraszamy do zaplanowania czasu, by móc uczestniczyć w zaplanowanych spotkaniach. W rekolekcyjny poniedziałek i wtorek będzie również możliwość spowiedzi czy rozmowy z misjonarzem miłosierdzia.