PIELGRZYMKA "SAKRALNY KRAKÓW" i CZUWANIE JASNOGÓRSKIE (11-16.10.2021) W programie dodatkowy nocleg na Jasnej Górze w Domu Pielgrzyma.

Uwaga dodaliśmy w trakcie pielgrzymki jeszcze jeden nocleg na Jasnej Górze! Zapraszamy na pielgrzymke. Spotkanie organizacyjne w kościele w środę  po mszy św. wieczornej. Program poniżej:

Pielgrzymka „Sakralny Kraków” i czuwanie Jasnogórskie

1. Dzień – 11 października – poniedziałek

Wyjazd 6:00 – Msza św. w kościele św. Katarzyny.

6:30 - Brama Wolińska. Wyjazd. Przyjazd do klasztoru karmelitów bosych w Czernej. Obiadokolacja i zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma. Apel Maryjny w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej.

2. Dzień – 12 października – wtorek

Śniadanie godz. 8:00, Wyjazd do Krakowa 8:45, Stary Kraków - Katedra Wawelska zwiedzanie z przewodnikiem, Kościół Mariacki , ołtarz Wita Stwosza, sanktuarium św. Kazimierza – Franciszkanie - Msza św., obraz Jezusa Miłosiernego, Kościół na Piasku Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej, Bazylika św. Floriana.

Obiadokolacja na mieście

19:00 Przedstawienie w Teatrze J. Słowackiego „ Chory z urojenia” W roli głównej Andrzej Grabowski. Powrót do Czernej

3. Dzień 13 – października – środa .

Śniadanie godz. 8:00, Wyjazd do Krakowa 8:45,

Sanktuarium Bożego msza św., Sanktuarium Św. Jana Pawła II, Kościół na skałce Paulini, kościół Franciszkanów na Franciszkańskiej, Bazylika św. Trójcy – Dominikanie Kazimierz – dzielnica żydowska,

Obiadokolacja w Domu Pielgrzyma .

Godz. 20:00 Konferencja o. Jerzego Zielińskiego – Szkoła modlitwy.

Apel Maryjny .

4. Dzień 14 – października – czwartek

Śniadanie godz. 8:00, Wyjazd do Krakowa 8:45,

Sanktuarium Krzyża św. w Krakowie – Mogile, klasztor Benedyktyński w Tyńcu,

Obiadokolacja godz. 19:00.

Godz. 20:00 – spotkanie z poetką Ewą Sztadmuller – opowieści o Krakowie

Apel Maryjny

5. Dzień 15 – października – piątek

7:152 msza św. w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, śniadanie , zwiedzanie sanktuarium, Wyjazd, Nawiedzenie sanktuarium u Matki Bożej Paczółtowskiej na szlaku sakralnej architektury drewnianej, Zamek na Pieskowej Górze, przejazd przez Park Ojcowski.

Przyjazd na Jasną Górę, Obiadokolacja, Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma ,  Udział w modlitewnym czuwaniu w sanktuarium Jasnogórskim, Apel Jasnogórski Msza św. opółnocy, dalsza część czuwania,

6. Dzień 16 października – sobota- Wyjazd o godz. 4:00 , Śniadanie ok. 8:00, Powrót do Goleniowa

Cena 800 zł zawiera: przejazd autokarem (dopłata 30 zł za siedzenie w I części autokaru),  4 noclegi w Domu Pielgrzyma,( dla małżeństw gwarantujemy pokoje dwuosobowe),  5 śniadań, cztery obiadokolacje, bilety wstępu do Teatru na przedstawienie, Kościół Mariacki, Katedra Wawelska, opłacenie przewodników, obwarzanków, osobisty system nagłośnienia tour  Audio guide,

Pieniądze wpłacamy na konto . BS 86 9375 0002 0000 1290 2000 0030

Pierwszeństwo wyboru miejsc w autokarze mają te osoby, które pierwsze wpłaciły na konto.

Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 50 zł . Zapisy w zakrystii kościoła św. Katarzyny w Goleniowie