Ogłoszenia DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 22 września

Przeżywamy XXV NIedzielę Zwykłą. Chrystus zachęca nas, abyśmy uporządkowali nasze życie. "Nie możecie służyć Bogu i mamonie". Troska o życie wieczne zakłada troskę o życie religijne na co dzień w życiu osobistym i w naszych rodzinach. Okazujmy miłosierdzie ludziom a wtedy możemy oczekiwać, że i Bóg nam je okaże.

1. W poniedziałek wspominami w Liturgii św. Ojca Pio z Pietrelciny. Na Mszy Świętej o godzinie 18:00 poświęcimy figurę o. Pio. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w grupę modlitewną o. Pio. Zapisy w zakrystii.

2. Młodzież klas VIII i starszą, spoza naszej parafii, któa pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania, proszona jest o pobranie deklaracji z zakrystii. Uczniowie szkół z terenu naszej parafii otrzymają deklaracje od swoich katechetów. Kandydaci złożą te deklaracje chęci przyjęcia tego sakramentu w nstępną niedzielę 29 września na Mszy Świętej o godzinie 18:00.

3. Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach 18/91/20 października. Trasa naszego wędrowania to:

Noc czuwania na Jasnej Górze, sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, wizyta w

obozie Auschwitz Oświęcimiu, klasztor Benedyktynek w Staniątkach, wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce i w Kościele stygmatów .św. Franciszka z Asyżu i Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Wieliczce. Koszt przejazdu, dwóch noclegów, dwóch obiadów, dwóch śniadań to 320 zł plus bilety wejścia  do

Muzeum i Kopalni. Zapisy w zakrystii. Przy zapisach wpłacamy 20 zł.

4. We czwartek rozpoczniemy 3-dniową nowennę przed świętem Archaniołów MIchałą, Gabriela i Rafała. Zachęcamy do ufnej modlitwy za wstawiennictwem tych świętych patronów.

5. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby KUL-u i Szczecińskiego Wydziału Teologicznego. Dziękujemy z aofiarność.

Na nadchodzący nowy tydzień oddajemy Was wszystkich szczególnej opiece Najświętszej Maryii PAnny , o. Pio i anszych świętych patronów.