OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 19 lipca 2020

W XVI Niedzielę w ciągu roku, w Liturgii Słowa, znów słyszymy przypowieść o Siewcy, którym jest Jezus Chrystus. Zasiewa On w nas wiele ziaren dobra, byśmy wzrastali duchowo oraz byli empatyczni i wrażliwi na innych. Pamiętajmy o tym w czasie naszej codziennej pracy, służbie innym oraz podczas wakacyjnego wypoczynku.

1. W okresie wakacyjnym w naszym parafialnym kościele:

Msze Święte: w dni powszednie (poniedziałek - piątek): o godz. 6:30, 7:00, 18:00;

w środę: dodatkowa Msza Święta o godz. 12:00

w sobotę: Msze Święte o godz. 9:00 i 18:00

w niedzielę: Msze Święte o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00, 20:00.

Biuro parafialne: poniedziałek: w godz. 16:00 - 17:00, sobota: w godz. 11:00 - 12:00.

1. W najbliższym tygodniu: w środę (22 lipca) liturgiczne święto św. Marii Magdaleny,

w czwartek (23 lipca) święto patronki Europy św. Brygidy, w piątek (24 lipca) wspomnienie św. Kingi.

1. W sobotę (25 lipca) będziemy wzywać orędownictwa św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa - patrona naszego Proboszcza ks. Krzysztofa. Tego dnia pamiętajmy

w modlitwie o ks. Proboszczu - niech św. Krzysztof wyprasza Solenizantowi łaskę zdrowia i sił w gorliwej służbie naszej wspólnocie parafialnej.

1. W związku z liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa - patrona kierowców

i podróżujących, za tydzień w niedzielę (26 lipca), po wszystkich niedzielnych Mszach Świętych pobłogosławimy uroczyście wszystkich kierowców oraz wasze pojazdy.

Wszystkim naszym Parafianom oraz gościom życzymy spokojnego tygodnia, niech św. Katarzyna Aleksandryjska wyprasza Wam i Waszym bliskim wszelkie potrzebne łaski.

Na czas najbliższy oraz na czas podróży czy wakacyjnego wypoczynku - przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Rafał J. Sorkowicz SChr

P.O. PROBOSZCZA