Ogłoszenia duszpasterskie ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 1 stycznia 2019

Wszechmogącemu Bogu, do którego należy czas i wieczność, zawierzamy wszystkie nasze dobre plany i nadzieje nowego 2019 roku. Idźmy w nowy czas z nadzieją i ufnością, jakie pielęgnowała w Niepokalanym Sercu Święta Boża Rodzicielka. Obfite błogosławieństwo niech stanie się udziałem całej naszej parafialnej wspólnoty.

2. W Światowym Dniu Modlitwy o Pokój pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o wszystkich, których codzienność naznaczona jest cierpieniem, przemocą oraz grozą wojen i terroryzmu.

3. Dzisiaj za pobożne odśpiewanie lub odmówienie hymnu do Ducha Świętego „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Zapraszamy do udziału w Mszach Świętych w pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 17:00 -23:00.

5. Tradycyjnie, w Święto Trzech Króli, Goleniowski Dom Kultury zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek. W wykonaniu zespołu Alepak oraz zaproszonych gości usłyszymy zarówno tradycyjne kolędy jak i współczesne pastorałki. Koncert odbędzie się 6 stycznia o godz. 16.00 w sali koncertowej GDK. Wstęp bezpłatny.