Ogłoszenia TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY 15 kwietnia 2018

Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2.     Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. W poniedziałek o godz. 18:00 msza św. w intencji Radia Maryja. Na 21:00 zapraszamy w tym dniu na różaniec Papieski. Prosimy o przynoszenie intencji na różaniec.

4. W ubiegłą niedzielę zebrano 2 703 zł do puszek Caritasu. Bardzo dziękujemy serdecznie wszystkim wspierającym dzieła naszego Caritasu.

5. W związku z Archidiecezjalnymi Dniami Młodzieży zwracamy się z gorącą prośbą o

przyjęcie do swoich domów pielgrzymów z  Francji. Kto pragnął by pomóc w tej sytuacji proszę o zgłoszenie się do zakrystii. I druga gorąca prośba skierowana do pań o upieczenie ciast, które potrzebne będą do ugoszczenia wszystkich obsługujących ADM i opiekunów grup. Ciasta należy przynieść do Goleniowskiego Domu Kultury w dniach 1 i 2 maja  od godziny 11.00 do 12.00 Bardzo gorąco dziękujemy za wszelki dar serca.

6.  Nasza parafia organizuje wakacyjny wyjazd do Barcelony w dniach 20 -30 lipca 2018 r.

Zapraszamy dzieci i młodzież. Będziemy wypoczywać i poznawać piękne miejsca Barcelony w tym stadion „Camp Nou”, Największy park rozrywki w Europie „Port Aventura”, wspaniałe plaże, będziemy przebywać w ośrodku kolonijnym, który posiada   basen, i boiska sportowe. Każdego dnia  jedną godzinę spędzimy na poznawaniu języka hiszpańskiego. W drodze do Barcelony zatrzymamy się w Alpach w sanktuarium La Salette.  Zapisy w zakrystii. Koszt pobytu to 1 800 zł.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia 7 i 8 maja. Zapisy w zakrystii.

Nocleg i 4 posiłki i przejazd autokarem to cena 200 zł. Naprawdę warto wybrać się z nami na pielgrzymi szlak.

8.     Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.