loading...

Ogłoszenia TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 30 czerwca 2019

Zamknij wpis

Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

 2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

 

3. Dzisiaj ostanie nabożeństwo ku czci Serca Bożego o godz. 17:30.

 

4. We wtorek o godz. 17:30 nabożeństwo do św. Michała.

 

5. W lipcu i sierpniu zmienia się plan Mszy Świętych w niedziele. Nie będzie mszy św. o godz. 13:15 z wyjątkiem 21 lipca i 11sierpnia, gdzie będą chrzty św. Dodatkowo odprawimy msze św. o godz. 20:00.

 

6. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o godz. 18:00. , a także Msza św. za parafian z ul. Szkolnej . Także msza św.  w intencjach Straży Honorowej NSPJ.

 

7. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 9:00 . Spowiedź św. w czasie mszy św. i od godz. 19:00 do 22:00. Po mszy św. całonocna adoracja Najśw. Sakramentu.

 

8. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 9:00.

 

9. Przypominamy i zachęcamy gorąco na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji. Prosimy o wpłatę zaliczki 500 zł na konto. Nr konta na stronie internetowej lub do zabrania w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 16 września.  

 

10. W przyszła niedzielę siostra z Afryki będzie zbierała datki na przedszkole i prace w Bertoua w Kamerunie.

 

10. Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów.