Ogłoszenia DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 14 stycznia 2018

Uczniowie, którzy usłyszeli od Jana Chrzciciela słowa: oto Baranek Boże, poszli za Nim i z radością stwierdzili: znaleźliśmy Mesjasza. Każdy, kto pragnie spotkać Pana Jezusa, musi najpierw pójść Go poszukać i potem pozwolić się prowadzić się przez Niego. To takie proste, a wiedzie do zbawienia.

2. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.

3. Dzisiaj  spotkanie Rady Parafialnej w sali na plebani o godz. 16:00. Zapraszamy serdecznie.

4. Dnia 15.01.2018 r. zostanie odprawiona msza św. w intencji Radia Maryja oraz wszystkie dzieła powstające przy tym radiu. Spotkanie opłatkowe dla Rodzin Maryja w Seminarium w sobotę 20.01.2018 r.  - 1% podatku na wsparcie Fundacji Nasza Przyszłość bezpłatnie rozlicza Mieczysława Til – przewodnicząca Koła Przyjaciół Radia Maryja w Goleniowie.

5. Zapraszamy na Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w piątek na godz. 19.30.

6. W sobotę 21 stycznia kolędę na ulicy:   I Brygady, Wiejska, Sielska, Żniwna, Powrotna, Urocza,
      Na Polanie, Przyrodnicza, Botaniczna, Zielona, Roślinna,
      Ekologiczna, Zielone Wzgórze, Słoneczne Wzgórze,
     Maszewska,  Żółwia rozpoczniemy od godz. 10:00 , a pozostała część  kolędy w tym dniu  po            godzinie 16:00.

Kolęda w tym tygodniu wg planu.

7. Niech Jezus – Baranek Boży – wskazuje solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia drogę prowadzącą do zbawienia.

W tym tygodniu patronują nam:

• 17 I – św. Antoni (251-356), jeden z pierwszych pustelników w Egipcie, wyznaczający zasady tej formy życia pobożnego, nazwany Wielkim.
  • 19 I – św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, asceta i wielki czciciel Najświętszego Serca Pana Jezusa.