loading...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE OBJAWIENIE PAŃSKIE 6 stycznia 2018

Zamknij wpis

W osobach trzech króli lub mędrców ze Wschodu cały pogański świat złożył pokłon i ofiarował dary nowonarodzonemu Królowi wszechświata. Jezus objawił się im jako Zbawiciel całej ludzkości. Wspominając to wydarzenie, każdy z nas na nowo przyjmuje Jezusa za Zbawiciela. Pan Jezus dla mnie przyszedł na świat, dla mojego zbawienia.

2. Błogosławimy dzisiaj kadzidło i kredę. Niech wonny dym kadzidła wypełni nasze domy, a drzwi niech ozdobi wyznanie naszej wiary: niech Chrystus błogosławi to mieszkanie C+M+B 2018 (K+M+B 2018). Rozprowadzamy dzisiaj kredę i kadzidło. Dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji.

 

3. Zapraszamy w niedzielę na godz. 19:00  na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Joanny Stanuch-Piotrowicz i zespołu. Wstęp wolny.

 

4. Dziecięca grupa misyjna wraz z Siostrą Moniką zapraszają w niedzielę na Jasełka misyjne na godz. 16:00.  

 

5. Zapraszamy kręgi biblijne na kolejne spotkanie z Biblią w przyszła niedziele 14.02 na godz. 16.00. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii. Miłe widziany tez chętni pragnący uczyć się modlitwy Słowem Bożym.

 

6. Zapraszamy na film „ Sprawa Chrystusa”  14 stycznia  do naszego kina w Goleniowie na godz. 14:00. Pierwsze 5 osób w przedsprzedaży na hasło  „Parafia” otrzymują ulgowy bilet. To  znakomicie przyjęty film przez widzów w Stanach Zjednoczonych, zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu film „Sprawa Chrystusa”. Obraz oparty jest na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa”, na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

 

7. Podziękowania dla sponsorów i darczyńców Caritasu .