loading...

Ogłoszenia - DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 25 sierpnia 2019

Zamknij wpis

Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach

 

 

 

2. W poniedziałek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 6:30 i 18:00.

 

3. Od przyszłej niedzieli 1 września powrócimy do zwyczajnego porządku Mszy Świętych i nabożeństw w naszym kościele.

 

4. Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2 września o godz. 8:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy uczniów, nauczycieli i rodziców.

 

5. Zapraszamy 31 sierpnia w sobotę na Dożynki Gminne w Miękowie. Rozpocznie je msza św. o godz. 14:30.

 

6. Zapraszamy serdecznie w przyszłą niedzielę na Festyn parafialny „Pożegnanie z wakacjami”. Dochód będzie przeznaczony na powstanie kaplicy Wieczystej Adoracji w naszym kościele. Zachęcamy do włączenia się także w przygotowanie festynu. Z wielką wdzięcznością przyjmujemy fanty na loterie i licytację. Panie prosimy o ciasta na stoisko z wypiekami. Prosimy o dostarczenie wypieków w niedzielę do zakrystii.  

 

7. Trwają prace przy powstaniu naszej kaplicy Wieczystej Adoracji. W sobotę zamontowaliśmy kratę. Trwają prace malarskie. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na rzecz naszych prac. Od września w drugą niedzielę miesiąca będziemy odprawiać msze św. w intencji naszych darczyńców.  

 

8. Solenizantów i jubilatów tygodnia powierzamy opiece Matki Bożej Częstochowskiej.