OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 listopada 2019

Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

1. Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy ofiarowali Panu Bogu w tygodniu o godz. 17:30 oraz w niedziele listopada o godz. 15:00 na cmentarzu odmawiając różaniec.
  2. Karty wypominkowe można nadal składać do skrzyneczki przy ołtarzu, a także w zakrystii.
  3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 12:00 i 18:00
  4. Duszpasterstwo Mężczyzn zaprasza, jak w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca na Wieczór Modlitwy z Jezusem. Początek o 20:00 w kaplicy na plebanii. W programie krótka katecheza i półgodzinna adoracja NS.
  5. Duszpasterstwo Młodych zaprasza na Wieczór ze Świętymi, czyli młodzieżowe zaduszki z muzyką, słowem i obrazem w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w kościele.
  6. Ksiądz Przemysław odwiedzi chorych z Komunią świętą w najbliższy piątek 8 listopada.
  7. W polskich kinach będzie można oglądać bardzo głośny film pt. ”Nieplanowane”. W krajach, gdzie odbywały się już jego premiery, wywołał on prawdziwą burzę. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze. Gorąco zachęcamy zatem, by wybrać się do kina w Goleniowie, gdzie 8 listopada w sobotę o godz. 18:00 odbędzie się projekcja tego filmu. Natomiast 17 listopada o godz. 16:00 w niedzielę, będzie projekcja filmu specjalnie dla naszej parafii. W zakrystii można pobrać kupony rabatowe na zakup biletów na ten seans.
  8. Niech naszej listopadowej refleksji nad przemijaniem towarzyszy dobra lektura. Polecamy nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  9. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.