OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 5 stycznia 2020

Przeżywamy radość z narodzenia Pańskiego, choć to już druga niedziela po Świętach Bożego Narodzenia.

2. W poniedziałek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w naszej tradycji zwana świętem Trzech Króli, która przypomina, że Syn Boży przyszedł do ludzi wszystkich narodów, ras i języków. Msze św. jak w każdą niedzielę.

3. Zapraszamy dzisiaj wraz Goleniowskim Domem Kultury na godz. 19:00 do naszego kościoła na: koncert kolęd i pastorałek „Bóg się rodzi”. Wystąpi sześć grup i kapela pieśni i tańca ZG Ina.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

5. W naszej parafii trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolęda. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych domów i mieszkań, a przede wszystkim do rodzin z Bożym błogosławieństwem. Program kolędy jest wywieszony w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

6. Biuro parafialne w czasie trwania kolędy będzie czynne w poniedziałek, środę i w sobotę tylko przedpołudniem o godz. 10:30-11:30.