DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

Grupy dla bierzmowanych i dorosłych.

Od kilku tygodni przy naszej parafii działa Dyskusyjny Klub Filmowy, młodzi ludzie spotykają się aby wpólnie obejrzeć wartościowy film a później podyskutować na jego temat. Jest on również jedną z form aktywizacyjnych młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pozytywny odbiór tych spotkań zaowocował prośbami aby utworzyć również sekcję dorosłych tego przedsięwzięcia. Dlatego z wielką radością informujemy, ze spotkania tego Klubu odbywają się w trzech grupach.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania swoję spotkania ma w piątki, o godzinie 19 (w październiku bezpośrednio po modlitwie różańcowej w kościele). Podział młodzieży na grupy jest następujący:

Grupa I - młodzież z klas VIII szkół podstawowych - spotkania od piątku 12 października co dwa tygodnie

Grupa II - młodzież z klas 3 gimnazjum - spotkania od piątku 19 października co dwa tygodnie

Grupa III - dorośli - pierwsze spotkanie w niedzielę 21 października o godzinie 20 na plebanii.

Młodzież licealną i studentów zapraszamy do wyboru jednej z grup młodzieżowych.

Polecamy tę inicjatywę modlitwie parafian.