CZERWCOWY MĘSKI RÓŻANIEC

W sobotni poranek (5 czerwca) o godz. 7:00 kilkudziesięciu mężczyzn uczestniczyło w pierwszosobotniej Eucharystii wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.

W czasie homilii ks. Rafał poruszył temat "walki duchowej" poprzez modlitwę, czuwanie i pracę nad charakterem. „Bądźcie mocni w Panu Jego potężną siłą. Włóżcie pełną zbroję Bożą, abyście zdołali przeciwstawić się zasadzkom diabła.” (Ef 6,10-11). Mężczyźni złożyli też ofiary na dofinansowanie pięknej inicjatywy: lipcowego spływu kajakowego naszych lektorów, którzy sumiennie i gorliwie służą przy Ołtarzu.

Po Mszy wędrując ulicami miasta odmawialiśmy Męski Różaniec, powierzając Bogu przez Serce Niepokalanej małżeństwa, rodziny, dzieci i młodzież, nasza Ojczyznę. Na koniec odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Kolejny Męski Różaniec - 3 lipca. Panowie, chwała Panu za waszą modlitwę, obecność i mocne świadectwo wiary!