Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021

Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2.Nie mogąc się̨ z wami spotkać́ w Waszych domach i mieszkaniach w ramach tradycyjnej wizyt kolędowej, zapraszamy do spotkania oraz wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej. Po Eucharystii będziemy Wam wręczać́, specjalnie przygotowane na tę okazję, buteleczki z wodą świeconą̨. Zapraszamy do wspólnej modlitwy mieszkańców zamieszkałych przy ulicy:

PON.

11 stycznia

ul.  Słowackiego, Młynarska

WT.

12 stycznia

ul. Ogrodowa, ks. Wawrzyniaka, Korczaka, Kombatantów, Polska, Mikołajczyka

ŚR.

13 stycznia

ul. Kordeckiego, Pomorska, Miłosza, Kolbego, Piastów, Krasińskiego

CZW.

14 stycznia

ul. Armii Krajowej, Jagiełły, Wojska Polskiego Niepodległości, Odrodzenia, Domastryjewo, Dębiaa Góra

PT.

15 stycznia

ul. Pocztowa, Baczyńskiego, Brązowa, Fioletowa, Tęczowa, Kolorowa, 11 Listopada, Turkusowa, Seledynowa, Błękitna, Brzozowa, Ptasia

SOB.

16 stycznia

ul. Szkolna, Szarotki

NDZ.

17 stycznia

ul. Bohaterów Warszawy, Emilii Plater, Partyzantów, Witosa, Łokietka, Robotnicza

3.  W sobotę 16 stycznia 2021 r. zapraszamy na godz. 20:30 na różaniec z papieżem św. Janem Pawłem II. Prosimy o przynoszenie intencji wypisanych na kartkach.

4. W czasie rozprowadzania tzw.  zestawów Trzech Króli,   siostry zbierały ofiary. Zebrano  7600 zł. Bardzo dziękujemy za hojne wsparcie. Prace wymiany pieca w domu sióstr zaczniemy na wiosnę.

5. W naszym kościele włączone jest ogrzewanie bez przerwy dzień i noc. Bardzo prosimy o dokładne zamykanie drzwi.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: + Irena Gumińska, Stanisław Jastrzębski, + Józef Bukpas, + Sebastian Płucienniczek.  Pamiętajmy o nich w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości.