Schola dzieci

„Kto śpiewa, podwójnie się modli”
„Bis orat, qui cantat” (łac.)

Augustyn z Hippony

Schola Dziecięca.

Od trzech lat w naszej parafii istnieje i działa schola dziecięca pod opieką s.Moniki, która swoim śpiewem uświetnia niedzielną Eucharystię z udziałem dzieci.

Schola dziecięca rozwija się i czeka na każdego, kto  lubi śpiewać, jest ciekawy jak to wszystko działa i chciałby spróbować swoich sił przy mikrofonie. Wszystkich chętnych, zainteresowanych, ciekawych zapraszamy do nas.

Informacje praktyczne

Schola dziecięca ma spotkania w niedzielę  o godz. 10:45  w salce na plebanii. Spotykamy się na próbach, które poza przygotowaniem repertuaru są również okazją do tego, by pobyć razem, modlić wspólnie, uczyć się życia w grupie.

Schola nie jest grupą zamkniętą; każdy, kto chce, może zgłosić się i stać się jednym z nas w niedzielnych Mszach św. i włączania się do naszej wspólnej, nieustannie brzmiącej pieśni Bożej chwały.

Schola śpiewa w każdą niedzielę podczas Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 12.00. Dodatkowo wzbogaca oprawą muzyczną i śpiewem  nabożeństwa: październikowe, adwentowe i wielkopostne, majowe.

Serdecznie zapraszamy!