13 CZERWCA - DZIEŃ FATIMSKI

W poniedziałek (13 czerwca) w św. Katarzynie znów wylało się na nasze serca Światło Fatimskie. Po raz drugi w tym roku, daliśmy się przytulić Matce Najświetszej, która 13 czerwca w 1917 roku powiedziała do Łucji: "Nie trać odwagi, nie opuszczę cię nigdy. Moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która zaprowadzi cię do Boga".

O godz. 19:00 modliliśmy sie na różańcu. Następnie przystąpiliśmy do Stołu Pańskiego, Eucharystii przewodniczył ks. Proboszcz Krzysztof. W kazaniu przypomniał nam ks. Proboszcz to, co wydarzyło się 13 czerwca w Fatimie, wskazując na Serce Niepokalanej, które jest najbezpieczniejszym schronieniem dla wszystkich. Po Mszy wyruszyliśmy w procesji fatimskiej, wychwalajac Serce Niepokalanej, zawierzając Jej nasze troski, intencje, naszą. drogę wiary. Zapraszamy do galerii.