XIII Niedziela Zwykła – 2.07.2016 r.

Przeżywamy dzisiaj 13 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Jest ona zarazem pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 10.30 – konferencja dla Członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

1.
    We wtorek 4 lipca przypada I wtorek miesiąca, w tradycji naszej Parafii zapraszamy na różaniec z wypominkami o godz. 17.30 oraz mszę świętą zbiorową za naszych bliskich zmarłych.
  2.
    W czasie wakacji w każdą środę zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, a w czwartki na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3.
    W tym tygodniu 7 lipca przypada pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy wszystkich Parafian, szczególnie dzieci do skorzystania z sakramentu spowiedzi. W tym dniu odprawimy nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
  4.
    Pragniemy poinformować, że w okresie czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16.00 do 17.00.
  5.
    Tradycyjnie 1 sierpnia wyrusza ze Skrzatusza, w tym roku 35 Piesza Pielgrzymka Koszalińsko-Kołobrzeska. W tym dniu, a będzie to wtorek, nasza Parafia zostało poproszona, aby przyjąć grupę ok. 50 pielgrzymów na nocleg. Uprzejmie prosimy naszych Parafian, którzy chcieliby ugościć pątników zmierzających do naszej Częstochowskiej Pani.
  6.
    W najbliższą niedzielę, z racji II niedzieli miesiąca, zbierana taca będzie tacą budowlaną. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  7.
    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych łask od Pana Boga i opieki Świętych Patronów.