XII Niedziela Zwykła – 25.06.2016 r.

Pragniemy jako Duszpasterze i Rada Wychowawczo-Duszpasterska zaprosić wszystkich Parafian i mieszkańców naszego Osiedla Staszyce na Parafialny Piknik św. Jana Bosko z okazji rozpoczęcia Wakacji 2017. W programie będą różne konkursy i zawody, oraz miłe niespodzianki dla wszystkich uczestników. Rozpoczęcie Festynu dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

•  Dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dzieci i młodzieży, rozpoczął się czas zasłużonego wypoczynku po trudach roku szkolnego. Od poniedziałku rozpoczynamy pierwszy turnus dwutygodniowych półkolonii dla dzieci i młodzieży. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 8.30 a kończą się o 15.30.
  •  W czwartek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, którzy są uznawali za filary Kościoła. Jest to zarazem dzień modlitw za Ojca Świętego Franciszka, następcę św. Piotra, biskupa Rzymu i całego Kościoła. Zbierana taca w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  •  W piątek 30 czerwca, o godz. 17.30 odprawimy ostanie nabożeństwo czerwcowe. Ten dzień jest zarazem ostatnim dniem miesiąca, czyli wspomnieniem św. Jana Bosko, którego relikwie ucałujemy na wieczornej mszy świętej.
  1.
    W sobotę 1 lipca przypada pierwsza sobota miesiąca, po mszy świętej wieczornej zapraszamy wszystkich wiernych na wspólnotowy różaniec i adorację przed Najświętszym Sakramentem. Jest to nabożeństwo. O które bardzo prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie.
  2.
    Pragniemy poinformować, że w okresie czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16.00 do 17.00.
  3.
    W przyszłą niedzielę 2 lipca, o godz. 10.30 konferencja i zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 11.00 Msza święta w intencji Członków Żywego Różańca.
  4.
    Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych i swoich świętych Patronów.