Włoskie wakacje dla dzieci i młodzieży

Włoskie wakacje.

Termin:

4–14 lipca 2020 r.

Program poniżej:

Wyjazd z Goleniowa 4 lipca w godzinach wieczornych. / Brama Wolińska/

5 lipca – zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem. Msza św. w bazylice św. Marka w Wenecji.  Nocleg i obiadokolacja w hotelu.

6 lipca - śniadanie, plażowanie nad Adriatykiem, w południe wyjazd w kierunku Rzymu .

7 lipca – śniadanie i wyjazd na plaże nad Morzem śródziemnym - Nettuno .

8 lipca – Audiencja generalna na placu św. Piotra z Papieżem Franciszkiem. Popołudniu zwiedzanie Bazyliki  św. Piotra i podziemi.

9 lipca msza św. Przy grobie św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra. Zwiedzanie Antycznego Rzymu

10 lipca – śniadanie – plażowanie w Nettuno.

11 lipca - śniadanie – Zwiedzanie Rzymu – schody hiszpańskie, fontanna di Trevi, plac Navona,

12 lipca - śniadanie – Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem – czas wolny w Rzymie

13 lipca - śniadanie – wyjazd w kierunku Goleniowa

Każdego dnia msza św. rano przed śniadaniem z wyjątkiem Wenecji i 9 lipca. Wieczorem obiadokolacja. Lunch / suchy prowiant/ na plaży lub w Rzymie.

Zapisy na liście w zakrystii. Wpłata zaliczki 50 euro na konto do 20 lutego.

BS w Goleniowie  65 9375 0002 0000 1290 2000 0020.

Zebranie organizacyjne w po ogłoszeniu marcu.

Ubezpieczenie dodatkowo płatne. (ok 30 zł)

Wystarczy posiadać tylko dowód i Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Noclegi w domu pielgrzyma: Casa S. Francesco,  adres: Via Madonna degli Angeli, 11-00040 – Cechina di Albano Laziale (Roma) – 20 km na południe od Rzymu

Kontakt : ks. Krzysztof Musiałek TChr – proboszcz – tel.  509 501 721