loading...

PIELGRZYMKA W 100-LECIE URODZIN JANA PAWŁA II. 23-25 października 2020 r.

Zamknij wpis

Zachowując wszystkie rygory i zasady bezpieczeństwa względem Covid-19 pragniemy wyruszyć w pielgrzymce w miejsca , które szczególnie kształtowały  osobę św. Jana Pawła II. Program poniżej:

I dzień

23 października 2020 r. Piątek.

Wyjazd godz. 6:00 – Brama Wolińska – Goleniów

Jasna Góra Częstochowa:

Nawiedzenia sanktuarium, msza św., Droga krzyżowa na Wałach Jasnogórskich, Apel Jasnogórski, kolacja, nocleg w Domu Pielgrzyma w pokojach dwuosobowych z łazienkami lub w trójce dla chętnych.

 

II dzień

 24 października 2020 r. Sobota

Śniadanie 7:00, modlitwa pożegnalna w sanktuarium Jasnogórskim,

Kraków – Katedra Wawelska zwiedzanie z przewodnikiem, Pałac Arcybiskupów, ul. Franciszkańska 3, kościół franciszkanów, Stary Rynek,

Msza św. w Sanktuarium  - „Nie lękajcie się”, wizyta w sanktuarium Miłosierdzia Bożego,

Kalwaria  Zebrzydowska, kolacja, nocleg w domu Pielgrzyma pokoje z łazienkami  dwuosobowe  i trzy osobowe dla chętnych czwórki.

 

III dzień

25 października 2020 r. Niedziela

Kalwaria Zebrzydowska, msza św.  w sanktuarium Kalwaryjskim, śniadanie, wizyta w Wadowicach, w domu rodzinnym Jana Pawła II, możliwość nabycia kremówek papieskich,  obiad w drodze powrotnej. Powrót do Goleniowa  w godzinach nocnych.

 

Koszt  pielgrzymki to 495 zł

Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 20 zł.

Przy wpłacie całości możliwość wyboru miejsc w autokarze – miejscówka.

W cenie pielgrzymki przejazd autokarem,  dwa noclegi, dwa śniadania, trzy obiadokolacje, przewodnik w Krakowie, przewodnik w Kalwarii Zebrzydowskiej, osobisty sprzęt  słuchawkowy  - audio.