OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE SIEDEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 26 lipca 2020

Królestwo Boże urzeczywistnia się stopniowo, w miarę jak ludzie uczą się kochać, przebaczać i służyć sobie wzajemnie. (Jan Paweł II)

1. W najbliższym tygodniu: w środę (29 lipca) liturgiczne wspomnienie św. Marty,
    w piątek (31 lipca) wspomnienie św. Ignacego Loyoli.

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła w środę (29 lipca)
    po wieczornej Mszy Świętej.

1. W sobotę (1 sierpnia) liturgiczne wspomnienie św. Alfonsa Marię Liguoriego.
    Wieczorem, na Mszy Świętej o godz. 18:00, modlić się będziemy w intencji Ojczyzny
    z okazji 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

1. W sobotę o godz. 19:00 w naszym kościele - konferencja przedchrzcielna.

1. Za tydzień w niedzielę (2 sierpnia), na wieczornej Mszy Świętej o godz. 18:00, zapraszamy
    do wspólnej dziękczynnej modlitwy w intencji ks. Michała i ks. Przemka, którzy kończą posługę w naszej wspólnocie parafialnej. Podziękujmy wspólnie dobremu Bogu
    za ich kapłańską służbę i wszelkie duchowe dobro, które umocniło naszą wiarę.

1. W okresie wakacyjnym w naszym parafialnym kościele:

Msze Święte: w dni powszednie (poniedziałek - piątek): o godz. 6:30, 7:00, 18:00;

w środę: dodatkowa Msza Święta o godz. 12:00

w sobotę: Msze Święte o godz. 9:00 i 18:00

w niedzielę: Msze Święte o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00, 20:00.

Biuro parafialne: poniedziałek: w godz. 16:00 - 17:00, sobota: w godz. 11:00 - 12:00.

1. W związku z liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa - patrona kierowców

i podróżujących, za chwilę, po Mszy Świętej pobłogosławimy wasze pojazdy.

Wszystkim naszym Parafianom oraz gościom życzymy spokojnego tygodnia, niech św. Katarzyna Aleksandryjska wyprasza Wam i Waszym bliskim wszelkie potrzebne łaski. Na czas najbliższy oraz na czas podróży czy wakacyjnego wypoczynku - przyjmijmy Boże błogosławieństwo.