Ogłoszenia duszpasterskie - OBJAWIENIE PAŃSKIE 6 stycznia 2019

W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

Rozprowadzamy dzisiaj kredę i kadzidło wraz  z węgielkiem. Dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz w na stronie internetowej.

4. Tradycyjnie, w Święto Trzech Króli, Goleniowski Dom Kultury zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek. W wykonaniu zespołu „Alepak” oraz zaproszonych gości usłyszymy zarówno tradycyjne kolędy jak i współczesne pastorałki. Koncert odbędzie się 6 stycznia o godz. 16.00 w sali koncertowej GDK Wstęp bezpłatny

5. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 12:00 i 18:00.

6. Zapraszamy na „Męski Wieczór  z Jezusem ". Spotkanie tylko dla mężczyzn! W ramach spotkania Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, plus krótka katecheza dla mężczyzn. Czas trwania całości około 40 minut. Wtorek 08.01.201 o godz. 20:30  w kaplicy na plebani.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

8. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.