Ogłoszenia duszpasterskie NARODZENIE PAŃSKIE 25 grudnia 2018

Drodzy siostry i bracia. W ten święty dzień Bożego narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Sprawując tę uroczystą liturgię, pragniemy i my choć odrobinę przybliżyć się do Pana Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas. Niech zatem spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca. Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Syn Boży.

2. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte jak w niedzielę. W liturgiczne święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. w   porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. W czwartek, w święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, podczas Mszy Świętej o godz. 6:30 i 18:00

tradycyjnie pobłogosławimy wino.

4. Przypominamy o konkursie dla dzieci na szopki betlejemskie. Przynosimy je jutro . Rozstrzygnięcie konkursu  w drugi dzień świąt.

Księżom i Ministrantom, lektorom i całej Służbie Liturgicznej.

Pani Eli organistce i siostrze Monice i scholii dziecięcej

Siostrze Paulinie  za przystrojenie kościoła

Panom z Rady Parafialnej za przygotowanie choinek i szopki

Państwu Dobies i Odzioba za podarowanie  pięknych  choinek.

Parafialnemu Zespołowi Caritas za przeprowadzone przedświąteczne akcje pomocy najuboższym. Podziękowania kierujemy także do wszystkich darczyńców.

1. Dziękujemy serdecznie Panu Romanowi Kopińskiemu z firmy Asprod za przekazanie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie szopek bożonarodzeniowych. Jeszcze raz dziękuje pani Aldonie za ugoszczenie dzieci na śniadanku po piątkowych roratach.