Ogłoszenia duszpasterskie OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 5 sierpnia 2018

Pan Jezus, dając głodnym ludziom chleb, jednocześnie wprowadza ich w tajemnicę chleba życia. On chce nam dać najlepszy pokarm: swoje Ciało wzmacniające nas na drodze do nieba. Jak  najczęściej starajmy się rozbudzić w sobie pragnienie przyjmowania tego wyjątkowego pokarmu.

2. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

3. W sierpniu wielu z naszych parafian bierze udział w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. W codziennej modlitwie będziemy duchowo łączyć się z pielgrzymami, którzy zaniosą także nasze intencje do domu naszej wspólnej Matki Maryi.

4. W sobotę o godz. 19:00 w kościele nauka przed chrzcielna. W przyszła niedzielę msza św. chrzcielna o godz. 13:15.

5. Przypominamy o pielgrzymce do Ziemi Świętej w październiku. Lista otwarta jest do końca sierpnia. Po wpisaniu się na listę wpłacamy na konto zaliczkę 500 zł.

6. Opiece Matki Bożej polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.