Ogłoszenia duszpasterskie JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 czerwca 2018

Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 17:30.

3. Dzisiaj w sali o godz. 17:00  spotkanie dla pielgrzymów udających się na Sycylię.

3. W poniedziałek o godz. 18:00 msza św. w intencji Radia Maryja.

4. W piątek na msze św. o godz. 8:00 zapraszamy wszystkich uczniów naszych szkół. Będziemy dziękować Panu Bogu za czas tegorocznej  nauki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy także nauczycieli i wychowawców i rodziców. Będziemy także prosić o błogosławiony czas wakacji.

5. W zakrystii są do odebrania karty kolonijne na wyjazd do Ojcowa i Barcelony.

6. W czwartek zapraszamy na msze św. o godz. 18:00, którą odprawią nasi księża solenizanci ks. Paweł i ks. Piotr.

7. W sobotę po mszy św. wieczornej w kościele nauka chrzcielna.

8. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

10. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.