Ogłoszenia duszpasterskie DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 10 czerwca 2018

Przychodzimy  na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.

2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego o godz. 17:30.

3. Nabożeństwo fatimskie z procesją  o godz. 19:00. 13 czerwca , a po nim msza św. o godz. 20:00.

4. Wieczór chwały i msza św. o uzdrowienie na duszy i ciele 15 czerwca o godz. 19:30.

5. Zapraszamy na różaniec z papieżem św. Janem Pawłem II 16 czerwca w sobotę o godz. 21:00. Przypominamy o wypisywaniu intencji do modlitwy różańcowej.

6. Spotkanie dla wyjeżdżających na pielgrzymkę na Sycylię w najbliższą niedzielę 17 czerwca o godz. 17:00 w sali na plebani,

7. Wyjazd na Górę Tabor junior odbędzie  się w sobotę 16 czerwca o godz. 8:30. Wyjazd spod  Bramy Wolińskiej.

8. Niech Pan Jezus obficie wylewa swoje łaski na solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.