Ogłoszenia duszpasterskie Boże Narodzenie - 25 grudnia 2017 r.

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi, wstańcie (...) Bóg się nam rodzi”. Rozpoczęliśmy w środku nocy świętowanie uroczystości Narodzenia Pańskiego. W świątecznej atmosferze chcemy najpierw podziękować wszystkim, którzy współpracując przy różnych dziełach, pomagają naszej wspólnocie w przeżywaniu prawdy o narodzeniu Syna Bożego.

Księżom iMinistrantom, lektorom i całej Służbie Liturgicznej.

Pani Eli organistce i siostrze Monice i scholii dziecięcej

Siostrze Paulinie  za przystrojenie kościoła

Panom z Rady Parafialnej za przygotowanie choinek i szopki

Państwu Dobies i Odzioba za podarowanie  pięknych  choinek.

Parafialnemu Zespołowi Caritas za przeprowadzone przedświąteczne akcje pomocy najuboższym. Podziękowania kierujemy także do wszystkich darczyńców.

1. Dziękujemy serdecznie Pani Aldonie Dudek i Panu Romanowi Kopińskiemu z firmy Asprod za przekazanie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie szopek bożonarodzeniowych. Jeszcze raz dziękuje pani Aldonie za ugoszczenie dzieci na śniadanku po piątkowych roratach.
  2. Nowonarodzony Zbawiciel przychodzi do nas z obfitością łask. Zna nasze radości i smutki, wie, czego najbardziej potrzebujemy. Życzymy sobie wzajemnie, abyśmy umieli otwierać nasze serca na Jego łaskę i by On nas wciąż wewnętrznie przemieniał i odnawiał. Niech Jego błogosławieństwo obficie spływa na nasze rodziny, naszych sąsiadów, parafię, naszą Ojczyznę i na wszystkich ludzi dobrej woli.
  3. W niedzielę  pierwszy dzień świąt nie będzie mszy św. o godzinie 7.00. Pozostałe msze św. w porządku niedzielnym. Na godzinę 17.30. zapraszamy na nieszpory kolędowe.

We wtorek  liturgiczne święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. w   porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

1. Już dzisiaj informujemy, że wizyta duszpasterska, tzw. kolęda, rozpocznie się w naszej parafii dnia 28 grudnia 2017 r.

Porządek kolędy:

28.12.2017 r . od godz. 10:00 Bodzęcin, Niewiadowo, Glewice

i od 16:00 ul. Grunwaldzka

29.12.2017 r od godz. Konstytucji

30.12.2017 r. od godz. 10:00 Marszewo, Żdżary, Niewiadowo

6.    Jeszcze raz wszystkim życzymy radosnego świętowania.