Ogłoszenia DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 8 marca 2020

Przemienienie Pańskie jest wspaniałym obrazem naszego odkupienia, gdzie Ciało Pańskie ukazuje się w blasku zmartwychwstania. Tak więc, jeśli Jezus zapowiedzią Swej Męki wywołał niepokój w Apostołach, tak blaskiem Swojej boskości utwierdza ich w nadziei i daje zapowiedź radości paschalnej, chociaż, ani Piotr, ani Jakub, ani Jan nie wiedzą dokładnie co oznacza…. zmartwychpowstanie. Z pewnością wkrótce się dowiedzą!

1.    W dzisiejszą niedzielę modlimy się o dobre i owocne przeżycie zbliżających się Misji Ewangelizacyjnych, które rozpoczną się w naszej parafii w najbliższą sobotę o godz. 18.00. W czasie misji codziennie Msza św. o godz. 9.00 i o godz. 18.00 z nauką misyjną. W poniedziałek o godz. 19.15 spotkanie dla mężczyzn.  We wtorek o godz. 19.15 spotkanie dla kobiet a we środę o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30 spotkania dla osób pracujących do późna. Usilnie prosimy o zabranie ze stolików za ławkami szczegółowy program naszych misji św.

1.     Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w piątek o godz. 12.00 w południe, o godz. 16.30 dla dzieci i ich rodziców, o godz. 17.30 dla wszystkich i o godz. 19.00 dla młodzieży.

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15

1. Spotkanie grupy ks. Michała przygotowującej się do Bierzmowania będzie we wtorek, tj. 10.03 o godz. 16.30 na plebani.

1. Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży do Włoch oraz na pielgrzymkę po sanktuariach Europy. Ulotki z programem tych wyjazdów są do odebrania w zakrystii.

1. Zachęcamy  w czasie Wielkiego Postu do korzystania z prasy katolickiej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy nasze dobre życzenia i dar modlitwy.

Na nadchodzący nowy tydzieńi cały Wielki Post niech sam Bóg Was błogosławi i strzeże.Módlmy się o uchronienie naszej ojczyzny i naszego miasta od ataku koronawirusa.

Goleniów,  dn. 08.03.2020 r.           ks. Adam Staszczak SChr,