X NIEDZIELA ZWYKŁA Ogłoszenia + Intencje (6 czerwca 2021)

Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.

Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie po mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo czerwcowe z procesją. W niedziele nabożeństwo czerwcowe  i  procesja wokół kościoła  o godz. 17:30.

Jutro o godz. 6:30 wyruszamy  z dziećmi pierwszokomunijnymi na pielgrzymkę dziękczynną do Lichenia. Zbiórka przy Bramie Wolińskiej

W poniedziałek (7 czerwca) zapraszamy na ostatnie, ósme spotkanie w ramach Seminarium Odnowy w łasce. O godz. 18:00 Eucharystia, po Mszy Świętej konferencja oraz wspólne uwielbienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zabranie ze sobą świec i Pismo Święte.

W piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godz.6:30, 7:00, 9:00 18:00.

W piątek (11 czerwca) zapraszamy młodzież na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18:00 oraz na spotkanie młodych, po Mszy, na plebanii.

W sobotę wspomnimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zatroszczyli się o oprawę uroczystości Bożego Ciała: Panom z Rady Parafialnej i Męskiego Różańca  przygotowującym ołtarze od wczesnych godzin rannych,  dzieciom pierwszokomunijnym, szczególnie ich rodzicom, liturgicznej służbie ołtarza, policji i orkiestrze Wood & Brass band,   Państwu Kopińskim z firmy Asprod za dar chleba,  a przede wszystkim wam, drodzy, za przystrojone domy i mieszkania, które są wyrazem naszej wiary i miłości do Boga, który żyje dla nas w Najświętszym Sakramencie.

W sobotę 12 czerwca w kościele o godz. 19:00 konferencja dla rodziców i chrzestnych.

W przyszła niedzielę o godz. 19:00 nabożeństwo fatimskie wraz z procesją wokół kościoła.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Romana Żak, Włodzimierz Sachryń, Grzegorz Kowalczyk. Pamiętajmy o nich w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości.