NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Niemal w każdym kościele i w każdej kaplicy w Polsce przez cały ten miesiąc gromadzi się lud wierny, by wspólnie z kapłanami modlić się do Boga za wstawiennictwem Matki Najświętszej odśpiewując Litanię Loretańską.

O godz. 20:00 zapraszamy na nabożeństwo majowe przy figurze Niepokalanej na placu kościelnym, które zakończymy  apelem maryjnym. Nab. majowe na placu kościelnym w niedzielę, święta i uroczystości o godz. 19:30 (prosimy o przynoszenie świec lub zniczy).

Litanie Loretańską odśpiewamy każdego dnia na 15 minut przed mszą św. o godz. 18:00.

Nab. majowe dla młodzieży w piątki, po wieczornej Mszy Świętej, ok. godz. 18:45 przy figurze Niepokalanej na placu przykościelnym.