PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNA ZA DAR PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne do wzięcia udziału w cudownej i niezapomnianej PIELGRZYMCE dziękczynnej, za dar Pierwszej Komunii Świętej, w dniach 12-13 czerwca. Szczegółowy plan:

12 CZERWCA: 06:30 Wyjazd spod Bramy Wolińskiej, zwiedzanie Poznania: Stary Rynek, Fara, Katedra Poznańska (groby pierwszych władców polskich), obiad w seminarium Towarzystwa Chrystusowego, ZOO, przejazd do Lichenia, rekreacja, modlitwa Apelowa.

13 CZERWCA: Śniadanie, zwiedzanie Bazyliki Licheńskiej, wjazd na wieżę, Msza Święta z innymi grupami dzieci pierwszokomunijnych, obiad, powrót do Goleniowa.

Koszt 380 zł (transport, wyżywienie, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie). Zapisy: ks. Maciej / tel.: 668 185 658