FERIE ZIMOWE 2024 / ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ

Przed nami FERIE ZIMOWE 2024. Nasza Parafia przygotowała dla dzieci i młodzieży dwie propozycje wyjazdów, w pierwszy i drugi tydzień ferii:

Dzieci i mlodzież zapraszamy na ZIMOWISKO w pierwszym tygodniu ferii (17-22 stycznia), w okolicach. Zaakopanego. W programie: jazda na nartach, snowboardzie, zawody w skokach narciarskich. w Zakopanem oraz wiele innych atrakcji. Koszt: 1.700 zł (transport autokarem, nocleg, wyżywienie, bilety, karnety). Zapisy u ks. Macieja (tel. 668 185 658)

Studentów oraz młodzież szkół średnich zapraszamy na BOSKIE FERIE: wyjazd integracyjny z aktywnym wypoczynkiem, w drugim tygodniu ferii zimowych (22-26 stycznia). Zwiedzimy wiele ciekawych miejsc w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pelplinie i Gietrzwałdzie. Koszt: 850 zł. (billety PKP, SKM, nocleg, wyżywienie, kino, lodowisko, aquapark, muzea). Zapisy w zakrystii lub u ks. Rafała (tel.: 798 805 422).