loading...

ODPUST PARAFIALNY ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ / 25 LISTOPADA

Zamknij wpis

Przed nami coroczna UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA związana ze wspomnieniem patronki naszej świątyni i parafii - ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ. Kaznodzieją, który wygłosi Słowo Boże, będzie ks. dr Maciej Będziński, dyrektor Krajowy Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce.

W piątek (24 listopada) o godz. 18:00 Msza Święta z nauką, którą wygłosi ks. Maciej Będziński. Po Mszy: WIECZÓR UWIELBIENIA i ŚWIĘTO WSPÓLNOT, w czasie którego dokonamy uroczystego aktu zawierzenia Bogu - naszej parafii i naszych rodzin - przez wstawiennictwo św. Katarzyny. W piątkowy wieczór (w godz. 17:30 - 19:30) będzie również okazja do spowiedzi, by z czystym sercem uzyskać dar odpustu. Prosimy naszych parafian oraz przedstawicieli wszystkich wspólnot i grup duszpasterskich, do obecności oraz modlitwy. 

W sobotę (25 listopada) o godz. 12:00 uroczysta SUMA ODPUSTOWA. To wielkie i ważne święto naszej rodziny parafialnej, dzień szczególny, w którym możemy uzyskać dar odpustu dla siebie lub naszych bliskich zmarłych. Odpustowe Słowo Boże wygłosi ks. dr Maciej Będziński. Zapraszamy wszystkich Parafian, mieszkańców z Goleniowa i okolic, do wspólnej modlitwy oraz świętowania. W sobotę Biuro Parafialne nieczynne.