dodano: 2017-06-26 11:16:47 edycja: 2021-03-26 20:18:37 autor: 1 odsłon: 3347

SCHOLA DZIECIĘCA - PERŁY ŚWIĘTEJ KATARZYNY

Od kilku lat w naszej parafii istnieje i działa schola dziecięca pod opieką s.Moniki, która swoim śpiewem uświetnia niedzielną Eucharystię z udziałem dzieci. Schola dziecięca rozwija się i czeka na każdego, kto  lubi śpiewać, jest ciekawy jak to wszystko działa i chciałby spróbować swoich sił przy mikrofonie. Wszystkich chętnych, zainteresowanych, ciekawych zapraszamy do nas.

Informacje praktyczne

Schola dziecięca ma spotkania w niedzielę  o godz. 10:30  w salce na plebanii.    Spotykamy się na próbach, które poza przygotowaniem pieśni są również okazją do tego, by pobyć razem, modlić się wspólnie, uczyć się życia w grupie.

Schola nie jest grupą zamkniętą; każdy, kto chce, może zgłosić się i stać się jednym z nas podczas niedzielnych Mszy św.  i włączyć się do naszej wspólnej, nieustannie brzmiącej pieśni Bożej chwały.

Schola śpiewa w każdą niedzielę podczas Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 12.00. Dodatkowo wzbogaca oprawą muzyczną i śpiewem  nabożeństwa: październikowe, adwentowe, wielkopostne i majowe.

Serdecznie zapraszamy!

26 czerwca 2017r. 26 marca 2021r. 1 3347